partow
05 بهمن 1401 - 16:58

جوکوویچ: تنیس به فدرر نیاز دارد / از بازی‌ام برابر روبلف راضی هستم

نواک جوکوویچ پس از پیروزی برابر آندره روبلف در مرحله یک‌چهارم نهایی گرنداسلم استرالیا ۲۰۲۳ گفت که تنیس همچنان به راجر فدرر افسانه‌ای نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نواک جوکوویچ صربستانی نفر چهارم رنکینگ جهانی پس از پیروزی امروزش برابر آندره روبلف روسی و صعود به نیمه‌نهایی گرنداسلم استرالیا 2023 با اشاره به راجر فدرر که سال گذشته اعلام بازنشستگی کرد، گفت: تنیس دلش برای فدرر تنگ شده است. من او را دیدم که برای یک نمایش مد این هفته لباس پوشیده است. او از زندگی لذت می‌برد و یکی از مهمترین بازیکنان تنیس بوده است.

جوکوویچ درباره پیروزی‌اش برابر آندره روبلف نیز اظهار داشت: این دومین مسابقه کیفی فصل بود. خیلی از بازی‌ام راضی هستم. من در دفاع بسیار قابل اعتماد بودم، دوست دارم در چنین شرایطی و در این زمین بازی کنم. اینجا برای من جای خاصی است. امروز باد می‌وزید و باید با آن کنار می‌آمدیم. باد شدید از یک سمت بسیار قدرتمند بود. لازم بود ضربات را با دقت بیشتری انتخاب کنید. فکر می‌کنم امتیاز دو ست اول حقیقت مسابقه را نشان نمی‌دهد. بازی های سختی داشتیم. آندره بازیکن بزرگی است، او یکی از قوی‌ترین فورهندها را در تور دارد. 

جوکوویچ 35 ساله در سه ست با نتایج 6 بر یک، 6 بر 2، 6 بر 4 آندره روبلف را مغلوب کرد. این تنیسور صربستانی در مرحله نیمه‌نهایی گرنداسلم استرالیا 2023 به مصاف تامی پائول آمریکایی خواهد رفت. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 997832