partow
17 دی 1401 - 15:17

۲ دانش‌آموز مشهدی بر اثر سانحه رانندگی جان باختند

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: در پی برخورد یک دستگاه سمند با ۲ دانش‌آموز در بلوار امامیه مشهد، دانش آموزان جان باختند و سرنشینان خودروی سمند متواری شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سرهنگ علیرضا رحیمی اظهار کرد: در پی برخورد یک دستگاه سمند با ۲ دانش‌آموز در بلوار امامیه مشهد، دانش آموزان جان باختند و سرنشینان خودروی سمند متواری شدند.

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی افزود: این تصادف ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز در بلوار امامیه مشهد رخ داد.

وی اضافه کرد: خودروی سمند با ۲ دانش آموز پسر که در حال عبور از خیابان بودند برخورد کرد و با انحراف از مسیر در لاین مخالف نیز با خودروی پراید پارک شده در حاشیه خیابان برخورد کرده بود.

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی ادامه داد: یکی از دانش آموزان در دم جان باخت و دانش آموز دیگر نیز در بیمارستان جان خود را از دست داد.

سرهنگ رحیمی افزود: راننده و سرنشینان جوان سمند نیز از محل متواری شدند که یکی از آنها توسط مردم به دام افتاد و تحویل عوامل انتظامی شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 960609