partow
29 اسفند 1401 - 12:42

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها/ جاده چالوس یکطرفه شد

رئیس پلیس راه راهور کشور از ترافیک پرحجم در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد و گفت: محور چالوس به سمت شمال یک طرفه شده است.

سردار حسن مومنی رئیس پلیس راه راهور کشور در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر مسیر چالوس به علت حجم ترافیک سنگینی که بوجود آمده بود، به سمت شمال یکطرفه شده و این محدودیت تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

رئیس پلیس راه کشور وضعیت ترافیکی در محورهای تهران_ قم و فیروزکوه را پرحجم و روان توصیف کرد و گفت: در هراز ترافیک نیمه سنگین خودروها در جریان است.

وی گفت: محور قزوین _ رشت ترافیک پرحجم و روان دارد اما در محدوده رودبار با ترافیک نیمه سنگین مواجه هستیم؛ همچنین ترافیک در مسیر سمنان به مشهد نیز پرحجم است.

رئیس پلیس راه که در حال حاضر در محورهای مواصلاتی خوزستان حضور دارد ترافیک در مسیر کاروان های راهیان نور را پرحجم اعلام و خاطرنشان کرد: امسال افزایش تردد استانی در  استان خوزستان را نسبت به سال گذشته شاهد هستیم.

وی در پاسخ دیگر پرسش فارس در خصوص وقوع تصادف در کاروان های راهیان نور گفت: خوشبختانه از ابتدای طرح نوروزی یعنی ۲۴ اسفند تا کنون در کاروان‌های راهیان نور هیچ حادثه تصادفی نداشته ایم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1101675